Par mums

Mobile Art Space (Mainīgā mākslas telpa) ir mākslas notikumu cikls, kurš ir aizsākts kā atsevišķs Nodibinājuma Dessert Place projekts. Šī projekta galvenais vadmotīvs ir mainīgā vide –  gan no mākslinieciskā satura viedokļa, gan no ģeogrāfiskās dislokācijas skatpunkta. Pēc būtības, mēs esam apvienojuši mākslas izstādi ar mākslinieka darbnīcu. Kas ļauj mums piedāvāt notikumu dalībniekiem daudz dinamiskāku un interesantāku notikumu gaitu.

Pēc definīcijas šis notikums nav gluži izstādes formāts, mēs to  gribētu definēt kā tikšanos ar mākslinieku un viņa daiļradi. Mēs piedāvājam Jums apmeklēt unikālu notikumu, kurš atspoguļo mākslas un vides mijiedarbību viss tiešākajā veidā.  Notikuma apmeklējums ir bezmaksas, tam nepieciešams tikai drukāts ielūgums (SPIED ŠEIT) un labs garastāvoklis katram notikuma dalībniekam.

Šī projekta aizsākums ir meklējams kādā Cien. Vladimira Pavlova stāstā, par to ka bija laiki (1970-90 gadi), kad notika tā sauktās “Dzīvokļu izstādes”. Dzīvokļu izstādes – brīvo mākslinieku apvienību organizētas izstādes, kurās izstādītie darbi neatbilda tā laika Padomju Savienības uzstādītiem kritērijiem par mākslas satura vai izteiksmes formu. Tādējādi dzima ideja par to, ka būtu nepieciešams organizēt izstādes dažādās vietās. Šis mainīgās vides aspekts sniegtu izstāžu apmeklētājiem iespēju doties ceļojumā uz izstādi, savukārt izstādes organizētājiem un māksliniekiem sniegtu iespēju izjust zināmu brīvības devu. Brīvības devu no iespējas nebūt piesietiem pie kādas ģeogrāfiskas vietas un iespējas darbībai bez konkrētiem teritoriāliem ierobežojumiem.

Šis ir viens no “labas gribas” projektiem. Tāpēc sakām milzīgu paldies mūsu atbalstītājiem.

2 responses to “Par mums

  1. Atbalsojums: Dāvanas pasniegšana pilsētai | MOBILE ART SPACE

  2. Atbalsojums: Dāvanas pasniegšana pilsētai | DESSERT PLACE

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s